Menu

Co robimy

 

Inspiracją w naszej pracy są nasi Klienci, ich potrzeby oraz oczekiwania. Z wielką radością tworzymy indywidualne i niepowtarzalne rozwiązania dla Każdego z odbiorców naszych usług. Nauczeni doświadczeniem jesteśmy przekonani, że bardzo ważne w tworzeniu stron internetowych, portali, usług graficznych czy sesji zdjęciowych jest wnikliwe poznanie firmy, dla której pracujemy. Dlatego stawiając na wysoką jakość naszych usług przywiązujemy ogromną wagę do poznania branży, w której działa nasz Klient oraz do poznania i zrozumienia Jego potrzeb i oczekiwań.

Zależy nam także na tym, aby służyć wsparciem i doradztwem w zakresie.....


Serwisy firmowe

Są to nasze najczęstsze realizacje. W tym zakresie oferujemy projekt strony głównej i projekty podstron, wykonanie strony ze szczególnym uwzględnieniem charakteru firmy i wszelkich Państwa potrzeb.

Serwisy korporacyjne

Mają za zadanie dostarczanie informacji o firmie, jej działalności, wydarzeniach, nowościach, produktach. Oprócz funkcji informacyjnej, serwisy korporacyjne umożliwiają kontakt ze stałymi i potencjalnymi klientami czy partnerami. Serwis korporacyjny zawiera takie moduły jak newsletter, aktualności, sondy, katalog produktów lub usług, wyszukiwarkę w treści serwisu czy centrum prasowe.

Serwisy produktowe

są doskonałe do wypromowania nowego produktu czy usługi. Zaletą posiadania serwisów produktowych jest możliwość monitorowania każdego serwisu oddzielnie.


Grafika

Każdy nasz projekt opiera się o wykonanie odpowiedniej grafiki. Staramy się aby nasze prace były na jak najwyższym poziomie oraz odpowiadały najnowszym trendom w designie. Wykonujemy grafiki, loga, grafiki rastrowe jak i wektorowe.


Video Motion

Nasza firma zajmuje się tworzeniem krótkich filmów reklamowych na temat Państwa działalności, produktów, promujących jakąś usługę czy wydarzenie. Takie filmy wkomponowujemy w stronę internetową, portal bądź tworzymy jako odrębną formę reklamy udostępnianą w kinie, telewizji czy youtube. Video motion podwyższa standard Twojej firmy, wyróżni Cię z pośród konkurencji. Jest to efektowna i bardzo skuteczna forma reklamy dla Twojej firmy. Przy tworzeniu video motion, podobnie jak przy projektowaniu i realizacji portali internetowych, oferujemy indywidualny scenariusz będący odpowiedzią na potrzeby Państwa, profesjonalne zdjęcia, muzykę oraz efekty.


Fotografia

Chcąc zapewnić kompleksową obsługę Twojej firmy robimy sesje zdjęciowe niezbędne do zaprezentowania firmy, jej wyjątkowości i niepowtarzalności na stronie internetowej, banerze, video motion czy na folderze. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym, umożliwiającym wykonanie wysokiej jakości zdjęć, będących reklamą Państwa firmy.

Kontakt

Esteel Anna Siwczuk

Biuro Obsługi Klienta

 

tel:+48 694 421 953

tel:+48 668 289 849

Mobilne

 

Skype:este1982

GG:3956851

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.